Fotosoutěž

VYHODNOCENÍ FOTOSOUTĚŽE "NAŠE SVATBA"

Třetí ročník fotosoutěže "Naše svatba" je již za námi a vy už jistě netrpělivě očekáváte, kdy se na našich stránkách objeví vyhodnocení. Pro ty z Vás, kteří denně kontrolujete náš e-shop, máme skvělou zprávu. Vyhodnocení je tu a s ním i báječné ceny pro vítěze!!! Výběr nejlepších fotografií probíhal formou losování a  cena portoty v kategorii Autorská svatební fotografie byla stanovena rozhodnutím poroty. Na stupně vítězů dosáhli tito výherci.

1. místo získává fotografie "Šampaň krása" od MVDr. Ley Pletichové Wildnerové z Jablonce nad Nisou

Vítězná fotka naší fotosoutěže: Výhercem se stává MVDr. Lea Pletichová Wildnerová - zachycuje svatební vývazky a jmenuje se Šampaň kása

Hlavní cenou je ubytování na jednu noc pro dva v Hotelu Babylon Liberec, včetně volného vstupu do IQparku a Aquaparku

2. místo získává fotografie "Portréty6" od Lucie Markové, Lipová. Cenou je vydání svatební fotografie na známce České pošty s.p. v hodnotě 1000,-Kč

2. místo patří Lucii Markové za fotku Portréty6

3. místo získává fotografie "Petra" od Petry Minařík Halové, Úžice. Cenou je poukázka na nákup v prodejnách KAUFLAND v hodnotě 500,- Kč.

 

3. místo získává fotografie PetraCena poroty v kategorii Autorská svatební fotografie:

Kateřina Řebíčková, Cheb

 

Vítězná fotka naší fotosoutěže: Výhercem se stává MVDr. Lea Pletichová Wildnerová - zachycuje svatební vývazky a jmenuje se Šampaň kása

 

Porota se rozhodla udělit zvláštní cenu poroty Lukáši Janko za tyto fotografie:

Zvláštní cena poroty pro Lukáše Janko za fotografii Družička -kytička  
Zvláštní cena poroty pro Lukáše Janko za fotografii Větší-mašlička

Družička-kytička

(2012)

 

Větší-mašlička

(2012)

Autorovi fotografií bude umožněno vydání vlastní poštovní známky podle jím zvoleného motivu v ceně 1000,-Kč 

 

 

Fotografická soutěž společnosti TOREX BOHEMIAVážení zákazníci,

Nastal čas svateb, který se projevuje na zvýšené návštěvnosti našich stránek a také na stále stoupajících počtech vyřízených objednávek. Velice nás těší zájem o náš svatební e-shop SVATEBNIZBOZI.cz a věřte, že si velice vážíme důvěry těch, kteří si u nás udělali svojí objednávku.

Rozhodli jsme vyhlásit již třetí ročník naší fotografické soutěže Naše svatba, v které můžete vyhrát zajímavé ceny. Proto již dnes, při Vašich přípravách na svatbu pamatujte, že se Vám vyplatí mít fotoaparát stále při ruce.

Do naší svatební soutěže totiž budete moci přihlásit své svatební fotografie a svatební momentky na vyhlašovaná témata. Každý přihlášený od nás získá malý dárek a z došlých fotografií se losováním vyberou vítězové. Pro nadšené amatéry a profesionální fotografy máme připravenou speciální kategorii s cenou poroty.

Témata fotografií:

 • vyzdobená svatební auta
 • kolony svatebních aut
 • svatební výzdoba slavobrány nebo prostoru, v níž jste byli oddáni
 • úprava svatebního sálu nebo resturace před vstupem svatebčanů
 • svatební výzdoba slavnostní tabule
 • aranžování koláčků
 • svatební noviny
 • svatební zajímavosti - netradiční svatební dekorace, netradiční způsob výzdoby, slavnostně naaranžované snubní prstýnky

Neposílejte nám fotografie, na nichž není vidět, jakým způsob jste svou svatbu vyzdobili.


Pamatujte, čím větší množství zaslaných fotografií, tím větší pravděpodobnost výhry!

Štastnou svatbu a výhru Vám přeje tým eshopu SVATEBNIZBOZI.cz

Ceny pro vítěze

Podmínky účasti v soutěži


Společnost TOREX BOHEMIA,s.r.o vyhlašuje fotografickou soutěž na téma

Naše svatba

Naše svatba - fotografická soutěž o ceny od TOREX BOHEMIA,s.r.o.

 

Ceny:

 

1. cena v kategorii


Hlavní cenou bude romantický pobyt pro dvě osoby v hotelu z naší nabídky. Nabídka hotelů je volena tak, aby byly zastoupeny všechny regiony ČR. Stačí jen vyhrát a vyrazit!

Liberecký kraj

Užijte si víkendový pobyt v Hotelu Babylon a v aquaparkuVyužijte možnosti strávit víkend pro dva v nezapomenutelném prostředí  **** Hotelu Babylon v Liberci. Celý areál Centra Babylon vám nabízí možnost využití aquaparku s jeskyněmi a  tobogány, jedinečného IQparku a Lunaparku nebo welness aktivity dle vašeho přání. Pokud se chcete prostě jen projít, můžete využít uličky a krámky v celém areálu malého městečka pod jednou střechou.


Ústecký kraj

Užijte si víkend s projížďkou na koni a masážíPokud toužíte raději po malé obci, *** Hotel Oldřichův Dub v Peruci v Okrese Louny je to pravé místo pro vás. Do pověstí se tento kraj zapsal setkáním knížete Oldřicha s Boženou. Čeká vás víkendový pobyt pro dva s plnou penzí, celková masáž a jízda na koni. Volný čas můžete strávit prohlídkou zámku nebo místního Muzea české vesnice a večer v baru nebo u kulečníku.

 

Karlovarský kraj

Líbánky v Grandhotelu Pupp***** Grandhotel Pupp Kalovy Vary - neodolatelný víkend v romantickém hotelu Pupp v Karlových Varech

Středočeský kraj

Barokní zámek LibliceKompletně zrekonstruovaný zámek a ****hotel Liblice z období vrcholného baroka vám nabízí možnost strávit víkendový pobyt pro dva v prostředí luxusního zámeckého prostředí s welness centrem. K dispozici vám je zámecká restaurace, vinotéka, letní zahrádka s výhledem do parku, Health club & spa, či zámecká zahrada s oborou.

 

Plzeňský kraj

Hotel a jezdecký areál Dvůr KrutěniceIdeální místo pro romantické duše s láskou ke koním. Hotel s penzionem ****Dvůr Krutěnice nabízí prožití víkendu pro dva v prostředí úzce spjatém s přírodou a projížďkou kočárem taženým koňmi. Ve volném čase využijete služby Relax centra, ping pong nebo kulečník. Pokud svatbu teprve plánujete, v hotelu vám zařídí kompletní tradiční ale i netradiční obřad v interiéru, na louce nebo mezi koňmi. Novomanželé dostanou od hotelu jako svatební dar noc ve svatebním apartmá ve věži včetně snídaně.

Moravskoslezský kraj

Romantika na zámkuUprostřed kouzelné přírody Beskyd lze bydlet na zámku a to v Ostravici. Nachází se tu kouzelný  **** Hotel Zlatý Orel. Nabízí vám ubytování pro dva v pokoji s vířivou vanou a krbem a romantickou večeří při svíčkách v zámecké restauraci. Během pobytu můžete relaxovat v perličkové koupeli, strávit romantický večer u krbu, případně za pěkného počasí využít půjčovnu kol přímo v hotelu a projet se po cyklostezkách Beskyd.

 

Jihomoravký  kraj

Malebné vinařství v ZaječíZaječí na Břeclavsku si nese punc našeho kulturního i přírodního dědictví už po dlouhá léta. Nabízíme vám příjemně strávený romantický víkend pro dva v prostředí Rodinného Vinařství U Kapličky. V areálu vinařství uprostřed vinic je vám k dispozici ubytování a welness procedury. Vinařství nabízí velmi široký program zábavy a pravidelné tradiční večery v Retro music Clubu nebo účast na prohlídce a ochutnávce vín.

Kraj Vysočina

Víkend obestřený historiíV Českomoravské vysočině uprostřed CHKO Žďárský vrch se nachází zrekonstruovaný hotel ze 16.století s romantickým názvem  **** Líšenský Dvůr . Můžete zde romantický víkend pro dva na úbočí Buchtova kopce v krajině s mimořádně čistým vzduchem. Celý areál je vzdálen cca 1 km od nejbližší zástavby a nabízí vám tak naprostý klid a pohodu v lůně přírody a procházkami kolem soukromého rybníka.

 

 

 

2. cena v kategorii


 

 

3. cena v kategorii


3. cenou je poukázka na nákup v prodejnách KAUFLAND v hodnotě 500,- Kč.

Nákup v hodnotě 500,- Kč v obchodním řetězci KAUFLAND

Prodejnu si můžete vybrat ve svém regionu po celé České republice.

 

Cena poroty v kategorii Autorská svatební fotografie


Peněžitá cena v hodnotě 3000,-Kč, která bude vítězi vyplacena v hotovosti nebo zaslána na účet.

 

 

 

Podmínky soutěže:

 • účastnit se mohou všichni fotografové - amatéři a profesionálové.
 • zasílat je možné fotografie černobílé i barevné, a to pouze ve formátu JPG s rozlišením minimálně 600x600px, max 2500x2500px
 • Soutěžní práce musí být zaslány na e-mail fotosoutez@torex.cz
 • Velikost jednotlivých mailů nesmí překročit 5MB. Je možno zaslat více soutěžních mailů nebo využít např. www.uschovna.cz
 • Každý soutěžní mail musí být označen takto:
  • názvem snímku
  • jménem a příjmením
  • plnou adresou autora
  • označením kategorie (tématu)
  • rokem pořízení snímku

Vyhlášena jsou tato témata:

 • Předsvatební přípravy - např. fotografie z vybírání svatebních šatů, pochlubte se svatebními koláčky, oznámeními, vývazky.
 • Svatební tabule - např. jak vypadala výzdoba Vašeho svatebního stolu? Jaké jste měli doplňky na svatebním stole, ubrousky? Můžete vyfotit a přihlásit i detaily na jednotlivé maličkosti.
 • Svatební dekorace a výzdoba - sem patří fotografie nazdobených sálů, kostela a nebo naopak fotografie zahradních párty. Opět poprosíme o záběry, jak jste využili naše materiály a zboží pro Vaší svatební výzdobu. Jak vypadaly Vaše svatební dekorace?
 • Svatební auta - Přihlaste fotografie s autem nevěsty, ženicha a klidně i celé svatební kolony. Byly Vaše svatební auta něčím zajímavé? Nafot´te nám to, a opět nezapomeňte na detaily a Vaše svatební vychytávky
 • Svatební fotografie - Veškeré momentky z Vaší svatby zachycující Vaší spokojenost, okamžiky štěstí a atmosféru Vaší svatby.
 • Autorská svatební fotografie - Kategorie určená pro zapálené amatéry a profesionály, které nám zašlou velmi zdařilé fotografie zachycující libovolné okamžiky z příprav a průběhu svatby
 • Soutěžící může soutěž obeslat až deseti jednotlivými fotografiemi ke každému tématu. Celkem až 50 fotografií + 10 v kategorii Autorská svatební fotografie.
 • Snímky nesmí být starší 5 let
 • Do soutěže může fotky přihlásit i majitel fotografií (ženich, nevěsta apod.), musí si však vyžádat od autora fotografie souhlas s přihlášením do soutěže. Postačí čestné prohlášení v přihlašovacím mailu "Autor fotografií souhlasí s podmínkami soutěže."
 • Autor fotografií a soutěžící bere na vědomí, že veškeré zaslané fotografie mohou být použity společností TOREX BOHEMIA s.r.o. k propagačním, prezentačním  a marketingovým účelům a dává přihlášením do soutěže k tomu souhlas.
 • Ze soutěže jsou vyloučeny zaměstnanci pořadatele soutěže a jejich rodinní příslušníci.
 • Účast v soutěži je dobrovolná a není podmíněna nákupem na eshopu.
 • Vyhodnocené fotografie budou vystaveny na e-shopu SVATEBNIZBOZI.cz od 15. 11. 2012, kdy  proběhne slavnostní vyhodnocení s předáním cen vítězům.

Kritéria hodnocení:

Porota ustanovená pořadatelem vybere z došlých fotografií soubor fotografií určených pro slosování. Z těch pak vylosuje vítěze soutěže. Cenou poroty bude ohodnocena vítězná fotografie v kategorii Autorská svatební fotografie.
Budou vyřazeny fotografie, které jsou si obrazově velmi podobné nebo nesouvisí s tématem soutěže nebo mají nízkou kvalitu.

Kalendář soutěže:

 

příjem fotografií od 1. 4. 2012 do  30.10. 2012
vyhlášení vítězů 15. 11. 2012


Každý z účastníků navíc získá slevový kupon na slevu 10% na nákup zboží na serveru SVATEBNIZBOZI.cz
Pořadatel si vyhrazuje právo změn nebo zrušení soutěže