Linkovna

Deník svatebního koordinátora...

Možná pravdivé, ale spíše nepravdivé, a věřme, že zábavné příběhy svatebního koordinátora, čtyřicátníka, otce dvou dětí, vzorného manžela a jen občasného záletníka, majitele malého jezevčíka a dvou morčat, kterému se práce stala koníčkem...

Část první: Sen o Popelce

Sen o Popelce

Také se Vám stává, že Vás zaměstnání pohltí natolik, že se Vám o něm v noci zdá naprosto živý sen? Mně se to přihodilo zrovna nedávno... Mé povolání vyplývá již z nadpisu – jsem svatební koordinátor, neboli zařizuji lidem svatby na klíč. A oné noci jsem chystal svatbu Popelce. Ona se tedy ve skutečnosti jmenuje jinak, ale to v mém smu nebylo podstatné, či jsem se ráno zadíval do okna... každopádně si její jméno nepamatuji, tak se budu držet zavedené a všeobecně známé přezdívky – Popelka.

 

17.února

Král s královnou si mě dali zavolat zrovna ve chvíli, kdy lokaj odšpuntoval nejlepší šampaňské, a tak mě pozvali k slavnostnímu přípitku na budoucí novomanžele. A pak už se na mě začaly hrnout jen samá velkolepá přání královny, strohé příkazy krále a šibeniční termíny od prince a Popelky. No a tak mi nezbylo, než zasednout ke svému počítači a začít pilně pracovat. Ještěže mi ve snu nebyly upřeny vymoženosti moderní doby a já mohl brouzdat po internetu. V tom mi vždy pomáhají mé staré dobré katalogy stránek jako např. SEO katalog, SeznamOdkazu.cz nebo Linkbuilding kataloga další, které uvádím níže. Královská rodina mě ubytovala v jedné z komnat pro hosty, aby mě měli po ruce, kdyby nastal jakýkoliv problém.

 

18. února

Popelka hned ráno klepala na mé dvěře a chtěla vybrat svatební šaty. Zapnul jsem tedy internet a zadal jsem odkaz na 1Shopy.cz, kde jsme našli mnoho stránek o svatebních šatech, půjčovnách i prodejnách. Popelka si prohlédla tisíce obrázků a poté jsme našli luxusní svatební salón, kam Popelka s královnou odpoledne vyrazily kočárem. Poté za mnou přišel král se zapeklitým problémem. Prý musí uspořádat zásnubní ples, a to ještě tento týden. Opět jsem sedl k počítači a v Katalog stránek hyk vyhledal cateringovou společnost, tiskařskou službu pro natisknutí pozvánek i njedražšího krejčího pro královnu a objednal vše podle králova přání. Ten byl celý pryč z toho, že služby lze objednat títmo způsobem v tak krátké době, aniž by musel podílat vyslance s celou družinou. A tak se zaradoval, že se zásnubní ples přeci jen stihne připravit včas.

 

19. února

Konečně se rodiče i snoubenci dohodli na termínu svatby! Sobota 14. května se hodila do kalendáře všem, a tak již nic nebránilo rozjet přípravy na svatbu naplno. Popelka však nebyla spokojena se salonem, kde byla se svou budoucí tchýní, a tak jsme hledali znovu. Tentokrát v katalogu Alfaradius - databáze českých firem, a tak se odpolední vyjížďka kočárem pro svatební šaty opakovala i dnes. Už jsem si myslel, že princ zapomněl na svou ženitbu, ale odpoledne si naštěstí vzpomněl. Přišel s delikátní otázkou, kde by mohl uspořádat svou rozlučku se svobodou. Princové sousedních království se prý již velice těší. Princova rozlučka se svobodou pro mě nebyla problém. Na www.ONCZ.net našli seznam blízkých i vzdálených hospod, kde mají otevřeno do pozdních raních hodin a kde by se princové mohli pobavit. Hned jsme do jedné vyslali lokaje s dopisem označeným královskou pečetí. Zadali jsme samozřejmě svatební oznámení do naší královské tiskárny svatebních oznámení. Byl pátek a tak jsem se těšil na víkend, avšak zjistil jsem, že odpočinek mi nebude dopřán, a tak jsem pracoval i v sobotu.

 

20. února

Přípravy na zásnubní ples se chýlily ke konci, vždyť již dnes večer měla sláva začít, plesat se pak mělo ještě další dva večery... Ale král nezklamal a naposlední chvíli přišel s komplikací – dodavatel květin dostal infarkt, a tak se prý musí ještě dnes objednat květiny jinde. Zapátral jsem v katalogu JAHHO.cz a našel firmu, která nabízí květinové dekorace, a spojil se s ní přes chat, kde jsem jim vysvětlil naši prekérní situaci. Slitovali se nad námi, a tak odpoledne přifrčely exprexní poštovní službou nádherné kytice. Král byl s mými službami spokojen, a proto mi dal na neděli volno, abych se mohl vyspat po prvním plese, na který jsem byl pozván. Na plese jsem potkal jednu princeznu, která evidentně trpěla vyrážkou, a tak jsem na svém mobilu zapnul internet a v katalogu vyhledal nejvýznamnější kožní ordinace v království. Byla mi velice vděčná a slíbila, že tam hned v pondělí objedná. Když už jsem byl na internetu, vyhledal jsem si  aquaparky poblíž s tím, že se tam o svém nedělním volnu vypravím.

 

22. února

Opět do práce! Nastalo pondělí, a tak jsem čekal návštěvu některého člena královské rodiny. Avšak čekal jsem marně celé dopoledne. Všichni zmoženi nočním tancováním vstávali až k obědu. První návštěvník přišel až po odpolední siestě, byl to princ. Prý chce na svatbu něco extra a nechce jet na svatbu pouze obyčejným kočárem, chce nejnovější dopravní prostředek BMW 326. Zapátral jsem v paměti a vzpomněl si, že takový jsem už na jednu svatbu objednával – jenže to nebylo ve snu, ale v realitě, a tudíž ho nabízel klub veteránů. Hledal jsem na www.amok.cz a princovi jeho přání v okamžiku vyplnil, jenže jsem mu neřekl, že tento vůz už je přeci jen ze starého železa. Princezna jakmile slyšela o princově veteránu, přiběhla také a naopak požadovala půjčení luxusní limuzíny pro sebe a pro své družičky. Díky www.uvodnik.cz jsem mohl splnit i tento úkol.

 

23. února

A jéje! Volali mi na mobil z restaurace, kam jsme s princem vyslali lokaje s dopisem ohledně rezervace místa. Princova rozlučka se svobodou se tam prý konat nemůže, jsou již na celý den zaplněni – snad nějací turisté z Německa... Řekl jsem si, že to nevadí, poslal pro prince a vyhledal v katalogu TopList další hospody. Tentokrát jsme do vybraného lokálu lokaje neposílali a rovnou jim zatelefonovali a hned i po telefonu zarezervovali stůl i pokoje, takže další úkol se podařilo vyřešit. Princ mě však rovnou dal za úkol obvolat prince sousedních království. Naštěstí se mi podařilo v Katalog webů dohledat všechna království i s telefonními čísly, a pak už jsem se jen nechal přepojit na daného prince. Popelka, která moc přítelkyň zatím neměla, mi řekla, abych místo její rozlučky se svobodou zorganizoval akci pro charitu, kde budou s královnou a králem rozdávat hrách a čočku chudým. A tak jsem opět vyhledával tentokrát v Katalog CZSurf.cz - E-shopy a on-line služby: On-line obchody veškeré charitativní organizace a obvolával a informoval je o plánované akci.

 

24. února

Začal jsem pracovat již za kuropění. Ani netušíte, co všechno je potřeba na svatbu zařídit.
Naštěstí pro mě jsem nemusel řešit místo konání obřadu ani hostiny, matriku ani oddávajícího. Ale zato počet hostí se vyšplhal k pěti stům, takže včasný tisk oznámení a pozvánek byl namístě. Dále se musí zařídit květiny, hostina a ples (v realitě třeba večírek či afterparty), dekorace, seznam svatebních darů, svatební cesta, svatební fotograf a kameraman, svatební účes pro Popelku, kosmetický salon, a mnoho dalšího. A navíc vše musím konzultovat se svými klienty, pro onu noc jimi byla královská rodina. Popelce by sice stačila skromná svatba, avšak královská svatba přeci nelze odbýt. Tak bylo v plánu veselit se tři dny a tři noci.Hudba na svatbu také nebyla snadný oříšek, prošel jsem katalog Firmy obchody a odkazy a společně s královskou rodinou vybral parádní smyčcové kvinteto, které bude hrát zejm. pro starší generaci rodičů a prarodičů, pro zábavu mladých jsme vybrali zkušeného dýdžeje. Popelka si zase vybrala svou svatební kytici, navštívila květinářství, které jsem vyhledal pomocí katalogu. Mezi květiny do svatební kytice zařadila jarní tulipány, konvalinky a krásné fialové hortenzie. Fialová pak měla být společně s bílou ústřední barvou celé svatby.

 

25. února

Připomněl jsem královské rodině, že je nejvyšší čas adat objednávku na snubní prsteny. Prošel jsem katalog Svadobný servis a doporučil jim několik zlatníků, u kterých si snubní prstýnky mohou přímo zkoupit nebo zadat objednávku prstýnků na přání. Ihned se pak ke zlatníkům vypravili, aby byl další úkol za námi. Popelka rovnou při cestě zastavila i v obchodě, kde se prodává svatební bižuterie, šperky a korunky. Popelku jsem však upozornil, že větší výběr svatební bižuterie najde v internetových obchodech, takže jsme spolu prošli Katalog internetových obchodů, kde jsme našli nepřeberné množství e-shopů s tímto sortimentem. Popelka si nadšeně prohlížela stránky a nakonec si na dobírku objednala hned několik kusů.

 

Svatební oznámení přímo od výrobce Goldpress s.r.o., katalogy a on-line objednávky na adrese www.tiskoznameni.cz

Katalog stránek ZUZ

Katalog www stránek

internetové obchody

Svatební agentura - ImmoEtImmo

Katalog firem - Firmy Liberec

Deník nevěsty - neocenitelná pomůcka pro všechny nevěsty. Tipy, rady a inspirace psolečně s vlastními poznámkami na jednom místě


Luxusní svatební šaty Watters Wtoo, salon Magnolia Praha.

Fotoateliér Brno - nejen svatební fotografie. Fotogarafie jako krásná památka na vaše těhotenství, malé děti nebo domácí mazlíčky

Oriflame s 23% slevou - nakupujte za kolik a jak často chcete. Aktuální katalog, objednávky a registrace.

Liposukce - Plastická chirurgie Praha - Perfect Clinic - Trápí vás malé nedostatky na vašem těle a chcete vypadat ve svůj svatební den naprosto dokonale?

Dárky a bytové doplňky pro Váš útulný domov - La Almara

Dárečky Dárky

dárky Dárky k narozeninám

www.moje-vina.cz

Svatební dekorace

SEO Rozcestník

www.bloger.cz