Svatba ve stylu boho | Boho svatba

Svatba ve stylu BOHO je unikátní tím, že nemá pevně dané mantinely. Je založená na volném použití prvků přírody... Boho styl je originální, neotřelý a měl by odrážet Váš charakter a záliby. Návleky na židle v barvě? Zbytečnost - použijete dřevěné jměnovky na židle, luční kvítí do vázy, rozsypané okvětní plátky růži na zemi. Cokoliv Vás napadne..

Nevěsty velmi často využívají jednoduchý styl svatebních šatů s krajkou, uvolněné účesy s květinami ve vlasech a sandálky. Typické jsou lampióny, světelné řetězy nebo svíčky na stolech ;)

Svatba ve stylu BOHO je unikátní tím, že nemá pevně dané mantinely. Je založená na volném použití prvků přírody... Boho styl je originální, neotřelý a měl by odrážet Váš charakter

a záliby. Návleky na židle v barvě? Zbytečnost - použijete dřevěné jměnovky na židle, luční kvítí do vázy, rozsypané okvětní plátky růži na zemi. Cokoliv Vás napadne..

Nevěsty velmi často využívají jednoduchý styl svatebních šatů s krajkou, uvolněné účesy s květinami ve vlasech a sandálky. Typické jsou lampióny, světelné řetězy nebo svíčky na stolech ;)

Litujeme, ale produkty do této kategorie teprve připravujeme

Ale nezoufejte! Máme pro Vás zajímavou nabídku!

Hledáme 1 až 3 zasnoubené páry, pro které vytvoříme některé doplňky v tomto stylu.Nabízíme Vám šanci být při zrodu této kolekce!
Staňte se poradci a testery našich produktů!

Co získáte?

  • Vytvořenou kolekci obdržíte jako první. Bude tedy zcela originální!
  • Získáte produkty podle Vašeho přání
  • Produkty obdržíte zdarma nebo se zajímavou slevu
  • Půjčení svatební výzdoby z naší půjčovny v ceně 3000,- Kč zdarma

Co musíte udělat?

Přihlásit se k nám za testera a vývojáře. Nahlásit nám své kontaktní údaje a datum svatby. Sdělit nám, jaký typ svatební kolekce hledáte. Spolupracovat s naší svatební koordinátorkou Hankou. Sdělovat ji své nápady, připomínky. A po svatbě nám poskytnout fotografie vaší svatební výzdoby bez svatebčanů pro naše marketingové účely.
Pokud máte zájem, přihlaste se pomocí tohoto formuláře

Údaje o kategorii

  • Popište nám prosím, jaké produkty by jste na této stránce chtěl/a.

Zákazník

Poznámka

* Povinné hodnoty