Mašle na auto CAR STAR Ø50 cm - zlatá (1 ks)

Kód: B1293-4301

Detail produktu

Mašle CAR STAR má průměr 50 cm a výšku 25 cm. Je vyrobena ze zlaté stuhy s metalickým povrchem. Tato slavnostní dekorace na nové auto se připevňuje na kapotu vozu pomocí magnetické desky, která je umístěna na spodku mašle.  Mašli na auta dodáváme skompletovanou v transportní krabici o rozměrech 60 x 60 x 50 cm.

POZOR - VÝJIMKA Z PŘEPRAVY!

Zásilka, kterou nyní objednáváte, je nadrozměrná a dopravit ji k vám může jen specializovaný přepravce za objemové tarify. Ty jsou závislé na přepravní vzdálenosti a velikosti zásilky. Zadejte, prosím, místo určení zásilky. Pomůžete nám lépe odhadnout přepravní náklady.

Protože E-shop není schopen v některých případech spočítat správnou cenu za přepravu, přesnou cenu přepravy Vám oznámíme na základě vytvořené objednávky s ohledem na počet objednaných kusů a místo doručení. Na zboží se nevztahuje doprava zdarma.

Pokud nebudete s cenou za přepravu souhlasit, můžete objednávku stornovat.

Poznámka k produktu: Zboží nelze zaslat na Zásilkovnu. Zásilka přesahuje maximální rozměry.
1 470,00 Kč/ks 1 470,00 Kč/pár + doprava
- +

Dostupnost

Zboží Vám doručíme již od 89 ,- Kč.
Vrátit zboží můžete až do 30 dní od objednávky
Zboží skladem odesíláme do 24 hodin
Vaši objednávku zpracujeme s láskou.

Popis produktu

Mašle CAR STAR má průměr 50 cm a výšku 25 cm. Je vyrobena ze zlaté stuhy s metalickým povrchem. Tato slavnostní dekorace na nové auto se připevňuje na kapotu vozu pomocí magnetické desky, která je umístěna na spodku mašle. Tento způsob uchycení je vhodný pro většinu typů aut. Mašli na auta dodáváme skompletovanou, v transportní krabici o rozměrech 60 x 60 x 50 cm. Postačí ji pouze vyndat z transportního obalu a položit na kapotu vozu.

Náš tip: Objednejte si také SPZ na přání, například se jménem oslavence.

Další informace

Váha [kg] 2.1000
EAN [unikátní] 8595036528212
Varianta Zlatá metal
Technické údaje: Nelze připevnit na hlinikovou karoserii pomocí magnetické desky.