Stahovací mašle a kokardy

Zatahovací stuhy nebo také zátažné či stahovací stuhy jsou luxusní variantou stahovacích mašlí typu pom pom. Jedná se o stuhy dekorativní a textilní, které se prodávají po metrech. Stuha v sobě má všitou uzoučkou stužku nebo provázek, za který se zatáhne a stahovací stuha se přemění na textilní mašli. Textilní stuhy mohou být vyrobeny z různých materiálů, nejčastěji pak ze šifonu a pevného saténu. Stuha je celkově pevnější a méně poddajná, aby po stažení držela tvar mašle.

Stuhu si můžete koupit po metrech. Čím více metrů stuhy použijete, tím bohatší bude mašle. Průměr mašle je závislý na druhu stuhy a ne na její délce. Úzké stužky nebo provázky jsou ke stuze přichyceny očky. Vzájemná vzdálenost oček určuje průměr mašle. Čím víc oček bude na zakoupené stuze, tím bohatší bude mašle. Cena je vždy uvedena za jeden metr stuhy. Slevu získáte, pokud zakoupíte celý návin zatahovací stuhy. Stahovací textilní stuhy vyrábíme v různých šířkách i barvách.

Textilní stahovací stuhy se odlišují od textilních stahovacích mašlí. Stahovací mašle se prodávají po jednotlivých kusech v nestaženém stavu. Jsou již připraveny a stačí pouze zatáhnout. U stahovacích textilních stuh můžete zvolit délku stuhy, a tím i bohatost mašle.

zatahovací textilní stuhy

 

Tyto textilní stahovací stuhy se hodí nejen k ozdobení svatebních darů, ale také jako svatební dekorace. Můžete je využít jako svatební vývazky nebo je uvázat na košíčky na svatební koláčky či na krabičky na dárky a výslužky pro svatební hosty. Větší a bohatší mašle se pak budou vyjímat jako svatební dekorace kostelních lavic či jako výzdoba svatebního auta . Díky našim stahovacím stuhám získáte jak malé mašličky tak i velké a bohaté svatební dekorace z mašlí!

svatební vývazky krabičky na dárky pro svatební hosty košíčky na svatební koláčky výzdoba svatebních aut