Organza

 

Organza

Organza je velice oblíbený dekorační materiál, který je podobný jemné záclonovině. Vypadá dobře a snadno se aranžuje. Je vhodná pro přípravu a aranžování svatebních dekorací. Hodí se na jak na střed svatebního stolu v interiéru sálu,  tak na výzdobu slavobrány nebo svatebního auta venku.

Organzové sáčky a mošničky

Z organzy se vyrábějí organzové sáčky a svatební mošničky, které jsou oblíbené pro přípravu dárků pro svatební hosty. Sáčky nabízíme v různých velikostech a barvách, v provedeních se zatahovací stužkou nebo provázkem.  A co je organzová mošnička? Je to vlastně kruh z orgazy. Doprostřed vložíte cukrátko nebo malý dárek, ohrnete organzu kolem předmětu a nad ním zavážete provázkem nebo stužkou. Je to levné a rychlé. Efekt dokonalý. 

Organza na stůl

V naší nabídce naleznete různé druhy organzy, v různých barvách, šířích a provedeních. Obecně platí, že pokud je organza obšitá, je jemnější a méně škrobená. Obšitá organza potřebuje obšití, aby se netrhala. Za to řezaná organza bude silnější a tužší a bez zapošitého okraje. Nemusíte se však obávat, že by se okraje řezané organzy třepily. Okraje jsou totiž zataveny teplem.

Svatební dárečky

Náš tip: Vložte 3, 5 nebo 7  svatebních mandlí  do  organzového sáčku  nebo  mošničky . Každá svatební mandle může mít jinou chuť a mošničku navíc můžete ovázat svatební  stužkou s vaším potiskem . Vytvoříte tak jednoduchý a levný  dárek pro vaše svatební hosty .