Jednorázové plastové nádobí na párty

Zcela určite jste se již ve svém životě setkali s jednorázovým nádobím. Papírové kelímky, papírové tácky a misky totiž prodávají v každém obchodním řetězci. Jednorázové nádobí nás oprostilo od nutnosti vše umývat, vše se jednoduše vyhodí. Avšak plastové párty nádobí bývá obyčejné, bílé a bez fantazie. Jednorázové nádobí nás však připravilo o potěšení z hezkých věcí, o potěšení z detailu a designu. Proto ho příliš nepoužíváme při slavnostních chvílích a příležitostech jako jsou například svatby. My jsme pro Vás však připravili skvost mezi plastovým nádobím!  Vždyť i jednorázové nádobí může být esteticky krásné a originální.

Proto jsme se rozhodli představit Vám zde nádobí, které se odlišuje od běžné nabídky. Jedná se o nádobí z tvrzeného plastu, které se bude hodit na Vaše oslavy a párty. Naše plastové nádobí není všední a fádní, ale září barvami a je originální nejen tvarem, ale i designovým provedením. Bílé plastové tácky, které se ohýbají v rukou jsou minulostí. Objednejte si pro Vaši párty, oslavu či svatbu naše nádobí z pevného plastu.

S naším nádobím získá vaše párty, svatba či oslava punc originality. Párty nádobí, které Vám nabízíme můžete využít i jinak. Pro svůj nevšední design je můžete použít i jako krabičky na dárky pro svatební hosty. Na svatebním stole jako dekorace jistě ostudu neudělají. Převažte je atlasovou stužkou a nasypte do nich svatební mandle a získáte báječnou dekoraci na svatební stůl! Dále na kalíšek můžete připevnit jmenovku na svatební stůl . Zkrátka možností, jak využít naše jednorázové plastové nádobí, je mnoho a záleží jen na  Vaší fantazii!

saténové (atlastové) stuhy svatební mandle pro svatební hosty jmenovky na svatební stůl

NÁŠ TIP: Použité jednorázové nádobí nevyhazujte. Nasypte do kalíšků dekorační písek nebo gelové kuličky a získáte malou domácí dekoraci!