Svatební dekorace - Svatební dekorace na auto a pro moderní svatební výzdobu

 

Svatební dekorace pro vaši svatbu

S námi to bude hračka

Balonkové překvapení na první tanec

Explodující balón je překvapení pro svatebčany během prvního tance novomanželů.

jedná se vlastně o explodující balón , ale bát se opravdu nemusíte! Jen si představte, že během prvního tance novomanželů se ozve rána, a na novomanžele se snese 99 balonků. Překvapení je dokonalé a pro ostatní začíná zábava všechny balonky  rozšlapat.

Nechte se inspirovat!

Svatba podle barvy

Pokud jste se ještě nerozhodli pro barvu vaší svatby, máme pro vás připraveny ukázky svatební výzdoby na fotkách . Pamatujte vhodnější je volit barevně sladěné kombinace, než se snažit vše "vtěstnat" do jedné barvy. Vždy byste pak měli barvu svatební hostiny sladit s přáním nevěsty a barvou prostoru, kde se hostina bude odehrávat.

Půjčovna svatebních dekorací

Využijte služeb půjčovny

Naše heslo zní "Nekupujte, co nemusíte". Oblíbené svatební dekorace  si můžete půjčit v naší půjčovně se svatebními dekoracemi . Jen je potřeba si vše rezervovat včas.

Svatební ohňostroj

nabídka zábavné a profesionální pyrotechniky

Chcete opravdu překvapit? Pak udělejte na vaší svatbě ohňostroj! Menší ohňostroj řádově do 5000,- Kč zvládnete svépomocí za použití zábavné pyrotechniky , ty náročnější svěřte profesionálům, s kterými dlouhodobě spolupracujeme. Podívejte se, jaké svatební ohňostroje  nabízíme.