Lampiony štěstí, lampiony přání

První zmínky o používání lampionů pochází z Číny z počátku našeho letopočtu. Sloužily zejména ke komunikaci či strategickým účelům. Využívala je i armáda k předání informací o postavení nepřítele. Lidé také věřili v to, že lampiony dokáží doletět až k bohům. Proto se s jejich pomocí zbavovali svých hříchů a starostí a doufali, že se jejich život naplní štěstím. Odtud pochází název lampiony štěstí. V dnešní době se stalo tradicí připsat k lampionům svá přání. Říká se, že čím výš lampion vyletí, tím spíše se přání splní.

Lampion přání je vyroben z papíru se zesílenou odolností vůči ohni. Součástí každého balení je parafinový knot, návod k použití i bezpečnostní pokyny. Mějte na paměti, že s lampionem může manipulovat pouze dospělá osoba, která nese zodpovědnost za možné následky.

Lampiony štěstí, které také můžete znát jako lampiony přání, se mohou stát efektním zpestřením Vaší oslavy! V naší nabídce můžete nalézt létající lampiony, které fungují na principu horkovzdušného balonu. Po zapálení se lampion přání naplní horkým vzduchem a vznese se vzhůru k nebi. Vypouštění lampionů štěstí dodá slavnostní a romantickou atmosféru Vaší svatbě či oslavě Sv. Valentýna. Má však další rozličné možnosti využití - pomocí lampionu můžete poslat dopis Ježíškovi nebo jej můžete vypustit během silvestrovských oslav. Buďte originální a využijte lampiony jako dárek k narozeninám či jako vánoční dárek nebo s ním jen tak zpestřete narozeninové oslavy.