Svatební doplňky

 

Svatební nádobí

 

Personalizované originální svatební doplňky

Originální svatební zboží

Košíčky na svatební koláčky

Nabízíme vám svatební košíčky a krabice na výzlužku v mnoha tvarech a velikostech.
Můžete si vybrat svatební košíčky se svatebním motivem, s vašimi jmény a datumem svatby, nebo s vaší společnou fotografií.
Na košíčky můžete přivázat stužku, na kterou si u nás můžete nechat natisknut text dle vašeho přání.
Zobrazit produkty

Vývazky pro svatebčany

Klasickou myrtu poslední dobou nahrazují svatební vývazky ze stuhy. Svatební vývazky mohou být jednobarevné i více barevné. Vývazky se zdobí perličkami , štrasovými kamínky či malými textilními kvítky. Naší specialitou je potisk stuh, můžete si u nás nechat na stuhy natisknout datum svatby, jména snoubenců i různé romantické motivy dle vašeho přání.
Zobrazit produkty

Krabičky na dárky

Krabičky na dárky pro svatební hosty se stávají čím dál častěji součástí výzdoby svatebního stolu a součástí každé svatby. Kdo by zapomněl dát malou drobnost svým blízkým, kteří přišli na svatbu. Krabičky můžete využít na svatební mandle , čokoládky a bonbony. Krabičky na dárky pro hosty se dají využít téměř na jakoukoliv drobnost - bižuterii, koláčky či minidortík od vyhlášené cukrářky.
Zobrazit produkty

Lampiony přání a štěstí, Lampiony

Vypouštění lampionů štěstí dodá slavnostní a romantickou atmosféru vaší svatbě. Obdarujte tedy novomanžele, ať vynesou jejich přání k nebi. Říká se, že čím výš lampion vyletí, tím spíše se přání splní.
Zobrazit produkty
 
 

Košíčky na svatební koláčky

Originální košíčky na svatební koláčky

Nabízíme vám svatební košíčky  a krabice na výslužky  v mnoha tvarech a velikostech. Můžete si vybrat svatební košíčky se svatebním motivem, s vašimi jmény a datumem svatby, nebo s vaší společnou fotografií. Na košíčky můžete přivázat stužku , na kterou si u nás můžete nechat natisknut text dle vašeho přání.

Svatební vývazky

vývazky pro svatebčany

Klasickou myrtu poslední dobou nahrazují svatební vývazkyatlasových stužek  a nebo organzových stužek  . Svatební vývazky mohou být jednobarevné i více barevné, zdobí se zdobí perličkami, štrasovými kamínky či malými textilními kvítky. Naší specialitou je potisk stuh , můžete si u nás nechat na stuhy natisknout datum svatby, jména snoubenců i různé romantické motivy dle vašeho přání. Prohlédněte si naše svatební vychytávky .

Krabičky na dárky

Krabičky na dárky pro svatební hosty

Krabičky na dárky pro svatební hosty  se stávají čím dál častěji součástí výzdoby svatební tabule  a součástí každé svatby. Kdo by zapomněl dát malou drobnost svým blízkým, kteří přišli na svatbu. Krabičky můžete využít na svatební mandle  , čokoládky  a bonbony. Krabičky na dárky pro hosty  se dají využít téměř na jakoukoliv drobnost - bižuterii, koláčky či minidortík od vyhlášené cukrářky.

Lampiony přání

Létající lampiony přání

Létající lampiony přání , se mohou stát efektním zpestřením vaší oslavy. Vypouštění lampionů štěstí dodá slavnostní a romantickou atmosféru vaší svatbě. Říká se, že čím výš lampion vyletí, tím spíše se přání splní. Chcete osvítit vaší zahradní párty? Máme pro vás papírové lampiony , které se zavěšují, ale nelétají. A nebo papírové lucerny .