Svatební potahy na židle

 

Atlasové potahy

/masle/masle-stahovaci.html

Atlasové svatební potahy patří mezi luxusnější zboží a také tomu odpovídá cena. Prodávají se pouze v barvě bílé. Pokud tedy máte svatbu v barvě šampaň, smetanové nebo krémové atlasové potahy na židle neseženete. Atlas je poddajný, leský a hebký materiál, který působí luxusně a elegantně. Setkáte se s ním zejména v hotelích a lepších restauracích. Pravá atlasová látka lze vyprat i vyžehlit, takže je vhodná k opakovanému použití. Skrz atlasové svatební potahy není téměř vidět.

Látkové potahy

Nejkvalitnější, avšak také nejdražší svatební potahy se vyrábí z husté, tuhé bílé látky. Tato látka je velmi odolná a zcela neprůhledná. Tyto svatební potahy se vyrábí také pouze v bílé barvě. Jsou vhodné k opakovanému použití. Tyto svatební potahy si u nás můžete také za rozumnou cenu zapůjčit, což je výhodnější varianta, než je za draho kupovat.

Satinové potahy

/masle/vyroba-masle.html

Materiál SATIN je méně poddajný a hladký než pravá atlasová látka. Atlasu se podobá zejména lesklostí materiálu. Je oproti pravému atlasu také cenově dostupnější a vypadá krásně a efektně. Materiál SATIN je mírně průsvitný, ale méně než vlizelín. Opět nabízíme nespočet barevných variant svatebních potahů ze SATINu, které můžete kombinovat a ladit se svatebními dekoracemi. Obzvlášť u svatebního stolu je barva výzdoby a sladění dekorací velmi důležitá.

Vlizelínové potahy

/masle/stahovaci-kokardy-pom-pom.html

Svatební potahy z vlizelínu jsou nejlevnější variantou, ale jsou určeny k jednorázovému použití. Protože vlizelín je netkaná textilie, může se při namáhání potrhat. Vlizelínové potahy jsou poloprůhledné. Vlizelínové potahy na židle jsou výhodné nejen svou cenou, ale také množstvím barev, ze kterých si můžete vybrat. Svatební potahy pak budou ladit s dalšími dekoracemi na Vaší svatbě. Cena vlizelínových potahů na židle je často nižší než půjčovné saténových luxusních potahů a zákazník je nemusí prát, žehlit a vracet.