Svatební bublifuky

Výhodou svatebních bublifuků je i jejich velikost. Vejdou se do každé kabelky či pánům do kapsy u saka. Objednat si můžete také bublifuková brčka, která požadavky na menší velikost splňují dokonale. Efekt však zůstává neměnný. Další výhodou svatebních bublifuků je, že nevěsta ani další svatebčané nebudou muset rýži vyklepávat nejen ze šatů, ale i z vlasů a pracných účesů. Mějte také napaměti, že právě kvůli nepořádku, který po házení rýží zůstává v kostelech, na zámcích i v limuzínách a kočárech, je na mnoha místech tento zvyk zakázán. Bublinky ze svatebních bublifuků vadit rozhodně nebudou.

Bojíte se, že v malých lahvičkách nebude dostatek směsi na bublinky? Nechcete, aby děti byly zklamané, až náplň dojde? Máme pro Vás recept, jak novou náplň do bublifuků vyrobit.

Recept na bublifuk

Potřebujete pouze tři věci:

  1. destilovaná voda (nelze použít obyčejnou vodu z kohoutku)
  2. jar (jar je nejlepší možností, ale lze ho nahradit tekutými mýdly či pěnou do koupele)
  3. glycerin (lze ho sehnat v lékárnách pod názvem Glycerol 85%)

Postup: Smíchejte všechny tři ingredience v následujícím poměru: 10 dílů destilované vody, 3 díly jaru a 1 díl glycerinu a zahřejte přibližně na 80 stupňů. Výslednou směs nechte v uzavřené nádobě odpočívat přibližně jeden den. Pokud nádobu neuzavřete, náplň do bublifuku by se mohla znehodnotit prachem či odpařováním. Takto získaná bublifuková směs má velmi dobré účinky, avšak není profesionální. Výrobci samozřejmě své umění dobře střeží. Tato náhražka Vás však určitě nezklame.

Bublifuky mají největší tradici na svatbách ve Spojených státech amerických, ale oblíbené začínají být i u nás. Dokáží oživit mnoho příležitostí během Vaší svatby. Svatební bublifuky ocení hlavně děti, ale nejen ty. Bublifuky si pochvalují také fotografové, protože hozená rýže vypadá na fotografii jako malá bílá šmouha nebo není na světlém pozadí vidět vůbec. Představte si pocity novomanželů, kteří se vznášejí v moři bublinek, které na ně vypouštějí svatebčané.