Svatební dekorace a doplňky v zelené barvě

Svatba v barvě zelené

Každá barva má svůj význam, stejně tak i zelená. Je nejrozšířenější barvou na celé planetě a proto jsme schopni jí vnímat jako barvu pozitivní. Zelenou barvu bychom volili nejlépe ve chvíli, kdy plánujeme poklidnou svatbu v okruhu rodiny a přátel.Symbolizuje klid, harmonii, vyvolává pocit pohody. Je to barva, která vyrovnává energie. Díky všem těmto kladům dokáže zelená barva utvořit na svatební hostině v uzavřené společnosti poklidnou a příjemnou atmosféru. Na našich webových stránkách naleznete spousty materiálu, kterým můžete svou zelenou svatbu dotvořit. V nabídce máme dekorační satén, dekorační ratanovou sestavu, svatební jmenovky, saténové potahy na židle, slavnostní ubrusy a mnoho dalšího.

Výzdoba svatební tabule:

Nabízíme krásné saténové potahy na židle v zelené barvě. Sváteční ubrus v barvě sněhově bílé bude příjemně ladit k zelené. Ubrus je dobré doplnit zelenými ubrousky, stříbrnými příbory a k jemnému doladění si můžeme vybrat dekorační kamínky, lístky, kuličky, dekoraci – peří a javorový list, případně jako přízdobu větvičku s perličkou či vlizelin. Pro hosty je možní vybrat z naší nabídky jmenovky, případně i nějaký dáreček k nim.

Hosté:

Hosté se většinou označují mašličkou s myrtou, pochopitelně může být i bez ní. Nabízíme svatební vývazky různých barev, konkrétně v zelené barvě několik odstínů.

Výzdoba domu:

Na našich stránkách je možné využít různých dekorací, stuh či sestav. Stejně tak jako na svatební tabuli je možné využít různých dekorací z naší nabídky. Např. koule z peří, ozdobné peříčko s korálkem, péřové dekorační boa apod.

Pro nevěstu a její družičky:

Máte možnost si z naší nabídky vybrat různé stuhy, ozdoby do vlasů i šatů, přízdobky. Vše v různých odstínech zelené barvy.

K bílým šatům se hodí různé odstíny zelené barvy, od světlých po tmavou. K šatům barvy šampaňské je preferovanější barva světle zelená, méně výrazná.

Výzdoba svatebních automobilů:

K ozdobení automobilů je dobré využít některých saténových stuh, vlizelínu, šerpy z organzy nebo tyl.