Svatební slavobrány | altány


B1931-0001

Svatební slavobrány

Dřevěná slavobrána z masivních kmenů břízy je unikátním doplňkem Vaší Boho nebo venkovské svatby.  Slavobránu je možno ozdobit květinami, větvičkami nebo led světýlky po celém jejím obvodu. Vytvoří tak nezapomenutelný dojem Vašeho obřadu pod širým nebem. Slavobrána po obřadu může krásně posloužit při novomanželském focení nebo jako pozadí fotokoutku. Udělejte ze své svatby nezapomenutelný zážitek.

V případě potřeby jsme schopni zajistit dopravu tam i zpět pomocí naší přepravní společnosti www.stehovani2m.cz kde se dozvíte více informací .  

Jednoduché složení, zapotřebí dvou osob ke složení, rozebíratelná konstrukce. 
Půjčovné od 490 Kč za den

Podívat se na svatební slavobránu


 

Svatební altán

Altány jsou rychle rozložitelné stany s moderní nůžkovou konstrukcí. Altán lze velmi rychle postavit i složit a k jeho stavbě jsou potřeba pouze dva lidé. Tyto stany si rychle oblíbíte i vzhledem k jejich skladnosti a právě rychlosti stavby. Altán je úžasným svatebním doplňkem, který Vás ochrání nejen před sluncem, ale i nečekanou přeháňkou.

Zarezervujte si svůj datum svatby.
Půjčovné dle dohody. 

Podívat se na svatební altán

F9998

 


B1931-0001

Možnosti přepravy

Nově se v případě potřeby postaráme o převoz půjčených produktů a vy si tak můžete naplno užit své svatební radosti bez starostí. 

Podívat se na stehovani2m