Svatební ubrousky | Ubrousky na svatbu

Košíčky na svatební koláčky

Originální košíčky na svatební koláčky

Nabízíme vám svatební košíčky  a krabice na výslužky  v mnoha tvarech a velikostech. Můžete si vybrat svatební košíčky se svatebním motivem, s vašimi jmény a datumem svatby, nebo s vaší společnou fotografií. Na košíčky můžete přivázat stužku , na kterou si u nás můžete nechat natisknut text dle vašeho přání.

Svatební vývazky

vývazky pro svatebčany

Klasickou myrtu poslední dobou nahrazují svatební vývazkyatlasových stužek  a nebo organzových stužek  . Svatební vývazky mohou být jednobarevné i více barevné, zdobí se zdobí perličkami, štrasovými kamínky či malými textilními kvítky. Naší specialitou je potisk stuh , můžete si u nás nechat na stuhy natisknout datum svatby, jména snoubenců i různé romantické motivy dle vašeho přání. Prohlédněte si naše svatební vychytávky .

Krabičky na dárky

Krabičky na dárky pro svatební hosty

Krabičky na dárky pro svatební hosty  se stávají čím dál častěji součástí výzdoby svatební tabule  a součástí každé svatby. Kdo by zapomněl dát malou drobnost svým blízkým, kteří přišli na svatbu. Krabičky můžete využít na svatební mandle  , čokoládky  a bonbony. Krabičky na dárky pro hosty  se dají využít téměř na jakoukoliv drobnost - bižuterii, koláčky či minidortík od vyhlášené cukrářky.

Skládání ubrousků

Klasický ubrousek není jen obyčejná dekorace na stůl. Z ubrousků se dají poskládat rozličné tvary, které doladí vzhled Vaší tabule k naprosté dokonalosti. Využijte videonávod podle kterého můžete skladat i Vy...